Stymulator zdalnie sterowany – Satisfyer Partner Plus Remote Control

Zabawki erotyczne pozwalają przenieść się nie tylko myślami do krainy rozkoszy. To dzięki nim ciało może poczuć jeszcze więcej i więcej, nawet jeśli wiemy, że nasz partner i jego umiejętności są w stanie zapewnić nam moc przyjemności. Z myślą o takich parach (ale nie tylko), został stworzony unikatowy wibrator Satisfyer Partner Plus Remote Control. Jego celem jest przyniesienie wspaniałych odczuć nie tylko kobiecie, ale i mężczyźnie.

Wibrator dla par Satisfyer Partner Plus Remote Control

Wibrator to nowoczesny gadżet, który został stworzony z myślą nie tylko o kobietach. To głównie z ich przyjemnością kojarzy się ten rodzaj zabawek, ale tym razem firma Satisfyer postanowiła stworzyć coś, co wniesie odmianę do klasycznego seksu. Jeśli Ty i Twój partner rozglądacie się więc za czymś nowym do swojej sypialni, to zdecydowanie powinniście postawić na ten produkt. Wibrator składa się z dwóch trzonów, które mają za zadanie wypełnić Twoją pochwę, ale również otulić łechtaczkę. Penetrujące, ramię zabawki sięga punktu G, dlatego dodatkowo intensyfikuje swoje działanie. Jest jednak na tyle płaska i komfortowa, że w czasie jej użycia, Twój partner również ma okazje znaleźć się Tobie i czerpać dodatkowe korzyści z wibracji.

Sprawdź produkt!
Zdalne sterowanie

Zdalne sterowanie osobnym pilotem pozwala nie tylko na wygodę użytkowania, ale może wnieść ze sobą wiele niespodzianek. To od Was może teraz zależeć, kto przejmie kontrolę w dodawaniu rozkoszy i nada zabawie całkiem nowego tempa.

Stymulacja podczas kąpieli

Stymulacja podczas kąpieli jest również możliwa przy tym gadżecie. Charakteryzuje się wodoodpornością, więc teraz, aby podnieć temperaturę w łazience, nie trzeba dolewać kolejnej porcji gorącej wody do wanny.

Przyjazny silikon

Przyjazny silikon zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ produkt dzięki temu jest hipoalergiczny i w żaden sposób nie zagrozi Twojemu zdrowiu.

Pozostałe produkty z ten kategorii:

Wibrator dla dwojga – podwójna rozkosz
Nie każdy wibrator przeznaczony jest tylko do samodzielnego użytku. Zabawki dla par mają zapewnić przyjemność dla Ciebie i dla Twojego partnera. W czasie, w którym jedno skrzydełko stymuluje Twoją łechtaczkę, drugie odpowiedzialne jest za niesienie przyjemnych wibracji nie tylko dla przedniej ściany Twojej pochwy i punktu G, ale i dla penisa Twojej drugiej połówki. Zdalnie sterowany stymulator ma za zadanie wnieść wiele nowych opcji do Waszego związku i otworzyć przed Wami drogę do niezapomnianych przygód.

Stymulator dla par Satisfyer Partner Plus Remote Control

Stymulacja w dowolnym miejscu

To urządzenie nie służy tylko do użytku w sypialni! Stymulacja w dowolnym miejscu jest możliwa dzięki napędowi, który działa po cichutku i nie powoduje żadnego hałasu. Zabawki nie musisz używać obowiązkowo z partnerem, dlatego jest to niezwykle funkcjonale urządzenie, które wykorzystasz w czasie rozłąki, ale i podczas wspólnej kawy, gdy partner w ręce będzie trzymał pilot.

Wygodne ładowanie

Wygodne ładowanie zwiększa komfort użytkowania, ponieważ możesz już teraz zapomnieć o męczącej wymianie baterii i skupić się na użyciu gadżetu, kiedy tylko masz ochotę. Długą pracę zabawki zapewnia specjalnie zintegrowana bateria, którą wystarczy naładować kablem USB podpiętym do dowolnej ładowarki.

Łatwość czyszczenia

Łatwość czyszczenia to kolejny atut tego produktu. Łagodne mydło i ciepła woda w tym przypadku zapewnią pełną higienę, która jest niezbędna do bezpiecznego korzystania z zabawki. Dzięki temu, że gadżet jest w pełni wodoodporny, nie musisz podczas jego mycia zachowywać specjalnej ostrożności w trosce o to, by go nie zniszczyć – bez problemu możesz wsadzić go pod wodę.

Sprawdź pełną ofertę producenta!

Satisfyer – gadżety erotyczne

Satisfyer to renomowana marka od wielu lat obecna na rynku zabawek erotycznych. Cieszy się ona doskonałymi opiniami i stanowi gwarancję jakości dla każdego swojego produktu. W ofercie firma posiada wiele nowoczesnych gadżetów, które zostały stworzone z myślą o niesieniu przyjemności. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Akcesoria tej marki są bezpieczne i niezawodne, a w dodatku często innowacyjne – z pewnością zapewnią Wam doznania, o których dotąd nawet nie marzyliście.

Satisfyer – sprawdź pełną ofertę producenta!