Aparat na zęby Incognito w Warszawie

Rozwój ortodoncji przynosi z roku na rok coraz korzystniejsze rozwiązania w zakresie leczenia wad zgryzu. Jedno z nowoczesnych, a zarazem skutecznych narzędzi stanowi aparat lingwalny Incognito. Jak sama nazwa wskazuje, model ten jest niewidoczny dla osób postronnych dzięki umiejscowieniu go po wewnętrznej stronie uzębienia. Może być stosowany zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci. To rewolucyjne rozwiązanie dostępne jest w Centrum Estetycznej Ortodoncji i Implantologii Soldent w Warszawie.
Aparat na zęby Incognito

Czym wyróżnia się aparat Incognito?

Główną zaletą aparatu Incognito jest jego niewidoczność z zewnątrz. Umiejscowienie elementu po wewnętrznej stronie uzębienia chroni przednie partie szkliwa przed odwapnieniem, minimalizując także ryzyko powstawania próchnicy. Płaski profil zamków daje pacjentowi większą swobodę i komfort noszenia. To innowacyjne rozwiązanie jest możliwe do zastosowania nawet w przypadku trudnych, zaawansowanych wadach zgryzu. Aparat Incognito powstał w oparciu o indywidualne wymagania uzębienia pacjenta, dzięki czemu stanowi niezwykle precyzyjne narzędzie.

W jaki sposób działa aparat lingwalny Incognito?

Aparat Incognito napiera na zęby od wewnętrznej strony. Znajduje się on blisko miejsca oporu, co przyczynia się do szybszego przemieszczania się poszczególnych zębów. Projekt każdego egzemplarza powstaje w sposób indywidualny. Klinika Soldent prowadzi komputerową technikę leczenia, która pozwala na idealne dopracowanie projektu łuków. Ten aspekt wpływa nie tylko na większą precyzję działania, ale także ochronę systemu nerwowo-więzadłowego. W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów, konstrukcja modelu Incognito nie jest przeciążająca.

Gdzie zdecydować się na założenie aparatu na zęby Incognito w Warszawie?

Decydując się na aparat lingwalny Incognito, warto postawić na profesjonalną, rzetelną klinikę, która posiada odpowiednie kwalifikacje z dziedziny ortodoncji. Centrum Estetycznej Ortodoncji i Implantologii Soldent to miejsce, gdzie pracują doświadczeni, wykwalifikowani specjaliści. Przyjazna atmosfera, indywidualne podejście do klienta, implementacja nowoczesnych technologii w praktyce, a także wysokiej jakości sprzęt pozwalają świadczyć rzetelne i skuteczne usługi w zakresie ortodoncji.